fbpx
To Top

NASZA HISTORIA

Nasza historia

Skąd wzięło się nasze marzenie?

Line

Nasze przedsięwzięcie jest efektem zamiłowania do kuchni włoskiej i potrzeby połączenia jej z tradycyjną polską gościnnością, tak aby stworzyć całkowicie wyjątkowe miejsce spotkań w sercu Warszawy.
Miejsce, oferujące dania o niepowtarzalnych smakach, w wyrafinowanym i eleganckim otoczeniu.

Historia naszego sukcesu

Cel założyciela był bardzo prosty: otwarcie restauracji serwującej pyszne włoskie dania a także, stworzenie miejsca, w którym goście w różnym wieku, mogą spotkać się, by spróbować wyjątkowych smaków, a także odkryć sztukę i kulturę Włoch.

Rezerwacja Online

Quick Booking

Zarezerwuj stolik w 30 sekund

 
Wpisz swoje dane
Podsumowanie zamówienia

DWUDZIESTOLETNIA HISTORIA

Line

1999

Powstaje restauracja San Lorenzo

To właśnie w 1999 roku nasza rodzina postanowiła zapoczątkować to przedsięwzięcie, otwierając drzwi restauracji, w której mogli przemienić swoją miłość do kuchni w wysokiej jakości dania inspirowane tradycją włoską.

1999

2002

Roman Piechnik zostaje dyrektorem restauracji

Po 5 latach spędzonych we Włoszech, podczas których zakochał się w kuchni tego kraju, wrócił do Warszawy i postanowił zmienić swoją pasję w pracę. W 2002 roku zostaje dyrektorem Ristorante San Lorenzo, udowadniając, że jest zdolnym menedżerem i że potrafi stanąć na wysokości zadania.

2003

Szef kuchni Luca Dolfi przybywa do naszej kuchni

Po wieloletnim doświadczeniu we Włoszech, zdobytego podczas pracy w najbardziej znanych miejscach w swojej ojczyźnie, szef kuchni Luca Dolfi w 2003 roku przekroczył drzwi naszej kuchni. Ze sobą przyniósł swoją wielką pokorę, która w połączeniu z pracowitością i wytrwałością czyni go jednym z najlepszych szefów kuchni z całej Warszawy, który potrafi przygotowywać wyjątkowe dania inspirowane włoską tradycją.

2003

2005

Inauguracja piwnicy winnej

W 2003 roku postanowiliśmy otworzyć piwnicę w naszej restauracji, w której nasi klienci mogliby znaleźć szeroką i staranną selekcję najlepszych win, które towarzyszyłyby wyjątkowemu smakowi naszych potraw.

2007

Budowa zewnętrznego tarasu

W celu powiększenia powierzchni lokalu, w 2007 roku postanowiliśmy stworzyć nową zadaszoną salę zewnętrzną, w której moglibyśmy pomieścić naszych gości, aby zapewnić im komfort w eleganckim i rodzinnym otoczeniu.

2007

2013

Nagroda Best of Warsaw - Warsaw Insider

W 2013 roku zostaliśmy nominowani przez Warsaw Insider jako najlepsza restauracja w Warszawie.

2018

Certyfikat jakości ze strony TripAdvisor

W 2018 roku, po zdobyciu naszej piątej gwiazdki, platforma TripAdvisor nagrodziła nas Certyfikatem Doskonałości potwierdzającym nasze umiejętności.

2018

2019

Zmiana wizerunku restauracji

Nasza kuchnia to połączenie tradycji i innowacji, dlatego zawsze chcemy być na czasie. Postanowiliśmy przedstawić się naszym klientom z nowym wizerunkiem, który najlepiej oddaje ducha naszej restauracji.

Nasi partnerzy

Client 1
Client 2
Client 4
Client 3
Client 5

Ocena 4.5 / 5.0 na Tripadvisor

SO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Homera 33A, 04-624 Warszawa

Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, 

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000128308, NIP 5252147001

Strona internetowa i marketing przez ML Soluzioni Web

Aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę, ta strona korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich użycie