O nas

Wspomnienie Toskanii w sercu Warszawy? Zapraszamy Państwa do restauracji San Lorenzo, gdzie doznaniom smakowym towarzyszą wrażenia estetyczne.

Na restauracyjnej mapie Warszawy istniejemy na tyle długo (od roku2000), by wiedzieć, co trzeba robić, abyśmy mieli codzienną satysfakcję, płynącą z powrotów do nas naszych stałych gości.Serdecznie witamy także każdego nowego przybysza, oczekującego doznań kulinarnych na najwyższym poziomie. Rozsmakowani we włoskiej kuchni, postanowiliśmy przenieść jej najlepsze tradycje, smaki i zapachy do Warszawy.Przenieść, nie naśladować ani kopiować. To zobowiązuje do stosowania spójnej koncepcji funkcjonowania naszego lokalu – od jego wystroju, przez najwyższej jakości produkty, do kompetentnej obsługi. Nasi włoscy kucharze nie gotują, oni celebrują.

Oferta

W San Lorenzo zorganizujemy dowolną imprezę:
• bankiet
• uroczysty cocktail
• szkolenie firmowe połączone z degustacją naszych potraw
• wesele lub rocznicę ślubu
• spotkanie jubileuszowe
• ekskluzywną kolację dla ludzi biznesu,
albo taką, jakiej autorski scenariusz ułożycie Państwo samodzielnie. Zasada jest jedna: opowiadacie nam Państwo o założeniach, a my sugerujemy menu oraz ewentualny zestaw atrakcji dodatkowych. Dysponując pomieszczeniami zlokalizowanymi na kilku poziomach, możemy rozlokować dużą liczbę gości bez wrażenia tłoku. Serdecznie zapraszamy, będziemy pomagać na każdym etapie.

Godziny otwarcia12:00

23:00


Rezerwacje: +48 697 079 749

Kontakt

al. Jana Pawła II 36
00-141 Warszawa
Tel 022 652 16 16
Rezerwacje i Przyjęcia + 48 697 079 749
Godziny otwarcia do 12:00 - 23:00
Email sanlorenzo@sanlorenzo.pl
Wiadomość wysłana! Odezwiemy się do Ciebie niebawem.
Top