tradycja
tradycja
Smak prawdziwej włoskiej kuchni
opinie klientow
Komentarze naszych klientów
artyzm kulinarny
Dbałość i zadowolenie gości jest naszym największym wyzwaniem
winoteka
Najwyższej jakości oryginalne włoskie trunki
media o San Lorenzo
Na temat restauracji można znaleźć również wiele pochlebnych artykułów
oferta specjalna
Oprócz stałego menu oferujemy także wyjątkowe dania sezonowe

menu

Kuchnia jest samym sercem restauracji gdzie szef delektuje się tworzeniem wyszukanych potraw w oparciu o zdrowe i proste składniki. Specjalnością kuchni jest szeroki wybór świeżych i starannie wyselekcjonowanych ryb. Nie należy odmawiać sobie przyjemności skosztowania przekąsek na bazie surowej ryby takich jak tatar z labraksa z płatkami tuńczyka.

Spaghetti z homarem wnoszą na stół smak morza, połączony z zapachem świeżych pomidorów. W lokalu serwowane są także dania na bazie białych trufli, które dodają charakteru mięsom, makaronom i wielu innym przepysznym potrawom.

artbar_sanlorenzo_01  artbar_sanlorenzo_02artbar_sanlorenzo_03

Wśród drugich dań, oprócz ryb, owoców morza, skorupiaków i wyselekcjonowanych mięs pochodzących ze zwierząt hodowanych w naturalnych warunkach, na szczególną uwagę, ze względu na swój smak zasługuje kaczka z pomarańczą – duma kuchni San Lorenzo.

Aby urozmaicić nasze menu dostosowujemy je do zmieniających się pór roku. Dzięki temu wiosną możemy delektować się szparagami, latem grzybami, a w okresie chłodniejszym karczochami i truflami. Ponadto każdego dnia kucharze przygotowują własnoręcznie świeże ciasto na makaron, ravioli i tortellini wypełnione farszem, który zawiera wszystkie smaki tradycyjnej włoskiej kuchni.

trufle mięso_1 mięso_2 mięso_3

Wśród deserów serwowanych w lokalu znajdują się m. in. tort bezowy z bitą śmietanią ze świeżymi owocami, ciasto czekoladowe z kremem i owocami a także tradycyjne tiramisu, które polecamy sksztować wraz z aromatycznym espresso.

MENU:

Przystawki
Zupy
Pierwsze dania
Ravioli i kopytk
Ryby
Drugie dania
Dodatki
Menu dla dzieci
Napoje gorące
Napoje zimne
Desery
MENU SEZONOWE :
- dania z grzybami
- dania z truflami
- dania z karczochami
FacebookGoogle+PinterestTumblrLinkedInBlogger PostDeliciousEmailShare

Copyrights 2014 - Ristorante San Lorenzo  

www.advertartis.com - Warszawa

Facebook